Tel.: +421 904 989 496

Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
RETRO REALITY obyvacia miestnost
RETRO REALITY obyvacia miestnost
retro obyvacka
retro obyvacka

RETRO REALITY - ponúka dvojgarsónku s dvomi lodžiami v tesnej blízkosti jazera Draždiak.

Cena:
127 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Topoľčianska
Kategória: Byty
Druh: Dvojgarsónka
Úžitková plocha: 48 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Poschodie: 10 / 12
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:4988901

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj dvojgarsónku s dvomi lodžiami v tesnej blízkosti jazera Draždiak. Byt sa nachádza na 10/12 poschodí a má rozlohu 48m2, z čoho samotný byt má 35m2 + 2 lodžie o rozlohe 13m2. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia cca 18 rokov dozadu. Menila sa vtedy elektroinštalácia, kúpeľňa a vchodové bezpečnostné dvere. Inak je byt v úplne pôvodnom stave a vyžaduje kompletnú rekonštrukciu.

Byt je dobre dispozične riešený, pričom pozostáva zo vstupnej chodby, v ktorej sa po pravej strane nachádza kúpeľňa s WC, rovno za chodbou sa nachádza izba s kuchynským kútom a prvou lodžiou, ktorá je prechodná do spálne s druhou lodžiou. Výhodou sú nové stúpačky teplej a studenej vody. Benefit sú aj nízke energie, pričom sa správcovi platí mesačne len 93,-Eur. Z nehnuteľnosti je pekný panoramatický výhľad a plusom je, že najbližší bytový dom je skutočne ďaleko a tak máte na lodžiách a aj v byte súkromie. Bytový dom je zateplený, sú zrekonštruované vchody a aj výťahy. K nehnuteľnosti prislúcha pivničná kobka v suteréne bytového domu.

Najväčším benefitom tejto ponuky je však určite lokalita, ktorá ponúka skutočne kompletnú občiansku vybavenosť. V tesnej blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, cukráreň, kaviareň, potraviny, zastávka MHD a obľúbené jazero Draždiak. Priamo pod oknami bytového domu sa dokončuje električková trať, takže v budúcnosti bude cesta do centra mesta otázkou pár minút. Treba vidieť! 

Cena 127 900 €

Naše služby zahŕňajú kompletný právny servis: vypracovanie ZoBZ (zmluva o budúcej zmluve) – kúpna zmluva - poplatky za overenie podpisov u notára - kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra - výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom - snímky z katastrálnej mapy a hypotekárne poradenstvo. Sprostredkovať vieme služby súdneho znalca a zaoberáme sa aj rekonštrukciami bytov a domov. Bližšie informácie nájdete na stránke www.retroreality.sk v sekcii rekonštrukcie.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jakub Colotka
Telefón:0904989496
E-mail:info-ZVNC-retroreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2