Tel.: +421 904 989 496

Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
RETRO REALITY obyvacia miestnost
RETRO REALITY obyvacia miestnost
retro obyvacka
retro obyvacka

RETRO REALITY - Ponúka nádherný rodinný dom s bazénom. NOVÁ CENA!!! TREBA VIDIEŤ!!!

Cena:
669 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Tehelná
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 174 m2
Plocha pozemku: 930 m2
Vonk. park. miesto: Áno
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:4988894

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj nádherný rodinný dom v Senci v stave nového domu. Dom sa nachádza v tichej ulici na pozemku o rozlohe 930m2, pričom samotný dom disponuje rozlohou 173,9m2. Vstup do tejto rozprávkovej nehnuteľnosti začína automatickou bránou, za ktorou je miesto na parkovanie štyroch aut. Po zaparkovaní na Vás čaká nádherná záhrada s množstvom neobyčajných detailov, o ktorú sa stará systém automatickej závlahy. Po prechádzke osvetleným chodníkom sa dostávame ku krásne prevedenej záhradnej kuchyni, ktorá je vybavená pizza pecou a záhradným sporákom. Hneď oproti kuchyni sa nachádza zastrešené sedenie pre minimálne 10 osôb s možnosťou spustenia postranných markíz. Tu sa už nachádzame na Luxusnom travertíne, ktorý sa neprehrieva ani pri vysokých teplotách a dostávame sa po ňom k srdcu záhrady, ktorým je špičkový krytý bazén s podsvietením a protiprúdom. Bazén využíva tepelné čerpadlo, automatickú reguláciu PH a je napustený slanou vodou. Okolie bazéna poskytuje krásny priestor na stretávanie sa s priateľmi či rodinou. Za bazénom sa nachádza ešte malá pestovateľská záhradka, v ktorej si majitelia tejto reprezentatívnej nehnuteľnosti môžu vypestovať vlastnú BIO zeleninu.

Pri bazéne je situovaný aj vchod do domu, pričom hneď pri vstupe si všimnete kvalitné hliníkové okná, dvere a vonkajšie žalúzie s diaľkovým ovládaním, ktoré sú v rovnakom farebnom prevedení ako prekrytie bazéna, či vchodová hliníková brána. Interiér domu pozostáva zo vstupnej haly s množstvom úložného priestoru, z ktorej sa dostávame do krásnej obývačky spojenej s kuchyňou. Tento skutočne veľkorysí priestor dokáže uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších klientov. Nachádza sa tu jedálenská časť, krásna a veľká kuchynská linka Nemeckej výroby so vstavanými spotrebičmi a obývacia časť, ktorá poskytuje množstvo priestoru na stretávanie sa rodiny. O chladenie tohto priestoru a celého domu sa stará klimatizácia a kúrenie je zabezpečené inteligentným plynovým kúrením, ktoré kombinuje podlahové a kúrenie pomocou radiátorov. Hneď pri obývačke sa nachádza komora a toaleta s bidetom, čo je veľmi praktické hlavne keď máte hosti. Nasleduje dlhá chodba, v ktorej sa na ľavej strane nachádza práčovňa a krásna kúpeľňa s dvomi umývadlami, sprchovým kútom a veľkou vaňou. Na pravej strane sa nachádzajú dve neprechodné spálne, pričom jedna z nich je vybavená praktickým šatníkom. Chodba končí pracovňou, ktorá môže slúžiť aj ako hosťovská miestnosť.

Príjemnú teplotu v celom dome okrem klimatizácie zabezpečuje aj betónový strop, ktorý ponúka možnosť dostavby ešte jedného poschodia a taktiež má oveľa lepšie izolačné vlastnosti ako stropy drevené. O bezpečnosť domu sa stará alarm a milí susedia. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená, pričom miera zariadenie je na dohode. Majitelia sú veľkí pedanti, čiže dom sa nachádza v stave novostavby. V prípade potreby, je tu možnosť rozdelenia pozemku a výstavby ešte jednej nehnuteľnosti, na ktorú sú už predpripravené inžinierske siete. TREBA VIDIEŤ!!!    

Cena 669 900 €

Naše služby zahŕňajú kompletný právny servis: vypracovanie ZoBZ (zmluva o budúcej zmluve) – kúpna zmluva - poplatky za overenie podpisov u notára - kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra - výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom - snímky z katastrálnej mapy a hypotekárne poradenstvo. Sprostredkovať vieme služby súdneho znalca a zaoberáme sa aj rekonštrukciami bytov a domov. Bližšie informácie nájdete na stránke www.retroreality.sk v sekcii rekonštrukcie.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jakub Colotka
Telefón:0904989496
E-mail:info-ZVNC-retroreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2